03.11.2014, 13:09, Stáří: 10 r.

Přednáška prof. Kristen R. GHODSEE FILIPOV: Women in Red: Communist Mass Women’s Organizations and International Feminism during the Cold War

Katedra sociologie, andragogiky a kulturní antropologie ve spolupráci s projektem UPdoc Vás srdečně zvou na přednášku hostující profesorky Kristen R. Ghodsee Filipov na téma: Women in Red: Communist Mass Women’s Organizations and International Feminism during the Cold War.

Přednáška proběhne dne 7. listopadu (pá), od 9:30, na Katedře sociologie, andragogiky a kulturní antropologie, tř. Svobody 26, místnost 4.09.

Podrobnější informace o zaměření přednášky a hostující profesorce najdete v přiložené pozvánce.

Soubory:
Ghodsee_lecture_02.docx374 K