22.03.2017, 16:13, Stáří: 7 r.

Přednáška Vojenské zpravodajství: Možnost uplatnění

Zveme vás na přednášku s názvem Vojenské zpravodajství: Možnost uplatnění, která se uskuteční 28. 3. 2017 od 15h na Katedře politologie a evropských studií, Křížkovského 12, učebna 1.09.

Přednášející:
Pan plk. Jaroslav ZOBAČ, který pracuje u Vojenského zpravodajství od r. 1993. V minulosti působil ve funkci ředitele odboru terorismu a extremismu a ředitele odboru vojenské kontrarozvědky.

Obsah přednášky:
Vojenské zpravodajství (VZ) - postavení a role v bezpečnostním systému ČR, zpravodajský systém ČR, struktura, druhy zpravodajství realizované VZ, specifické prostředky získávání informací, VZ jako multioborová zpravodajská služba, možnosti uplatnění u VZ, legislativní rámec.