22.06.2011, 12:54, Stáří: 13 r.

Přerušení provozu studijní agendy (STAG) a Portálu UP

Autor: -cvt-

CVT připravuje nové databázové i technologické prostředí pro produktivní provoz studijní agendy, které by mělo významně zlepšit provozní zabezpečení souběžného předzápisu studentů pěti fakult dne 4. 7. 2011. Testování nového prostředí bude ukončeno ve čtvrtek 23. 6. 2011. Při úspěšných výsledcích testů plánujeme ostrý převod STAGu na sobotu 25. 6. 2011, a to v době od 5.00 do 18.00 hod.

V této době bude mimo provoz Portál UP a studijní agenda. Internet a elektronická pošta bude po celou dobu v provozu.

Studijní agenda:

• portál a portálový přístup bude obnoven pravděpodobně do 18.00 hod v sobotu 25. 6. 2011
  • klientský přístup vyžaduje změnu konfigurace, o které budou podrobně informováni správci součástí UP. Změny v konfiguraci klienta provedou správci během pondělí 27. 6. 2011.  Prosíme všechny, kdo nutně potřebuje zprovoznění klientského přístupu i během neděle, nechť kontaktují fakultního správce.

Přerušení provozu je schváleno vedením UP a studijními oddělenimi všech fakult.

CVT