19.10.2009, 07:50, Stáří: 15 r.

Prezentace kandidátů na funkci rektora

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci a předseda Akademického senátu Univerzity Palackého v Olomouci zvou všechny členy  akademické obce Univerzity Palackého v Olomouci a zájemce z řad zaměstnanců na prezentaci kandidátů na funkci rektora UP pro volební období od 1. 2. 2010 – 31. 1. 2014.

Setkání akademické obce UP s kandidáty na funkci rektora UP se koná dne 20. října 2009 ve 13,00 hodin v aule Přírodovědecké fakulty UP, tř. 17. listopadu 12. Ve snaze umožnit členům akademické obce a zaměstnancům UP účast na této významné univerzitní události, udělil rektor UP rektorské volno dne 20. října 2009, a to od 12,00 hod.

Prezentace bude opět přenášena živě na stránkách Žurnálu Online.

Podrobné informace o volbách rektora přinášíme na webových stránkách Akademického senátu UP.