14.12.2009, 09:46, Stáří: 15 r.

Přírodovědecká fakulta vyhlásila sbírku na pomoc dětem z kojeneckého ústavu

Autor: -red-

Přírodovědecká fakulta UP vyhlásila pod záštitou děkana prof. RNDr. Juraje Ševčíka, Ph.D. vánoční sbírku na pomoc opuštěným a hendikepovaným dětem, žijícím v Kojeneckém ústavu v Olomouci.

Plenky nejsou dárkem v pravém slova smyslu, ale jsou každodenní nutností pro většinu dětí v Kojeneckém ústavu. Kojenecký ústav se potýká stále s trvalým nedostatkem plenek vzhledem k počtu umístěných dětí. O pravé dárky děti nezůstanou v žádném případě ochuzeny. Postupně oslovujeme  firmy, dodavatele, výrobce a velkosklady po celé České republice s prosbou o sponzorské věcné dary vztahující se k malým dětem. Zájem veřejnosti pomoci dětem je značný. Děti dostanou pod stromeček hračky, dětské knížky, výtvarné potřeby, kojenecké oblečení a obuv.

Dále Vám budeme rovněž vděčni, když darujete dle Vašeho uvážení nějakou sladkost pro malé děti: piškoty, sušenky, oplatky, Kinder čokoládky, kvalitní mléčnou čokoládu, figurky z mléčné čokolády na vánoční stromeček, měkké perníčky...

Kontaktní místa (zde, prosím, předejte dárky):
Budova PřF UP, tř. 17. listopadu – p. V. Netuková, sekretariát děkana (6. p.)
- Děkanát - p. D. Petrželová, p. D. Zlámalová (6. p.)
Budova PřF UP, tř. Svobody 26 – vrátnice (přízemí)
Areál PřF UP Holice – p. I. Vaculová, sekretariát katedry botaniky (přízemí)
p. H. Sokolová, sekretariát LRR (4.p.)
p. J. Vaculová, sekretariát katedry biochemie (5. p.)

Sbírka končí 18. prosince 2009.

Velmi děkujeme všem, kteří se vánoční sbírky zúčastní, podpoří ji a projeví tak své pochopení pro těžké osudy druhých.

Budiž nám všem odměnou dětstký úsměv.