21.09.2009, 09:51, Stáří: 15 r.

Projekce polských filmů a nabídka spolupráce

Autor: Marie Sobotková

Polské kulturně vzdělávací centrum a Klub přátel polského kina nabízí spolupráci U3V a všem katedrám FF UP a UP

Sekce polské filologie Katedry slavistiky FF UP nabízí frekventantům UV3 a všem studentům FF UP v zimním a letním semestru studijního roku 2009/2010 deset projekcí polských filmů opatřených českými titulky, a to Dekalog I – X Krzysztofa Kieślowského www.csfd.cz/reziser/3435-krzysztof-kieslowski/

Tyto projekce jsou součástí řešeného projektu Česko-polské kulturně vzdělávací partnerství. Nabídka platí po celou dobu řešení projektu, tedy do roku 2018.
V případě zájmu většího počtu zájemců nabízíme projekce ve dvou skupinách, každá skupina může mít nejvýše 45 osob.

Výuka: čtvrtek od 15:00 hod. do 16:30 hod. v prostorách Polského kulturně vzdělávacího centra, Vodární ul. č. 6., uč. 340
V případě svého zájmu o naši nabídku nám laskavě co nejdříve sdělte (potvrďte) den a hodinu, kdy bychom mohli spolupracovat, a předběžný počet zájemců.

KSO/PF3V1

Kapitoly z polského celovečerního filmu 1

1.

Mgr. J. Jeništa

KSO/PF3V2

Kapitoly z polského celovečerního filmu 2

Z, Kol.

1.

Mgr.  J. Jeništa

Prof. PhDr. Marie Sobotková, CSc.
hlavní koordinátorka projektu Česko-polské kulturně vzdělávací partnerství
dr Michał Hanczakowski
vedoucí PKVC