24.03.2014, 15:24, Stáří: 10 r.

Projektový manažer pro oblast veřejných zakázek a smluv Olomouc

Autor: -mar-

Kdo nabízí pracovní pozici:

• Pukonela s.r.o., Stupkova 952/18, 779 00 Olomouc, jednatel Z. Cupak

Požadujeme:

• Schopnost orientovat se v právních a technických předpisech. Výhodou je zejména znalost právních předpisů ZVZ a NObčZ a orientace v souvisejících právních a technických předpisech.
  • Příjemné vystupování, schopnost vstřícně komunikovat se zákazníky, zjišťovat jejich potřeby a doporučit vhodnou formu spolupráce.
  • Schopnost samostatně pečovat o jednotlivé zákazníky a poskytovat zákazníkům metodickou a technickou podporu.
  • Schopnost přijmout odpovědnost za svěřenou oblast, samostatně organizovat svou práci a vést agendu související s činností.
  • Odvahu přijmout riziko, samostatné rozhodování.
  • Dobrou uživatelskou znalost práce s PC (Word, Excell apod).
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

• Různorodou a odpovědnou práci na pomezí legislativní, poradenské a obchodní činnosti.
  • Možnost samostatného plnění úkolů a postupného přejímání odpovědnost za větší a náročnější úkoly.
  • Možnost se rozvíjet v oblasti znalostí i dovedností.
  • Možnost získat zkušenosti v praxi.
  • Možnost konzultovat postup a získat doporučení zkušeného nadřízeného.
  • Dobré platové podmínky.
  • Perspektivní oblast s možností startu samostatného podnikání v oboru.

Předpokládaný nástup:

• dle dohody, ideálně ihned

Úvazek:

Lhůta pro přihlášení:

• 13. 4. 2014

Kontaktní informace:

• Realizací výběrového řízení byla pověřena společnost Mansio v.o.s., www.mansio.cz, Mgr. Magdalena Valášková, valaskova@mansio.cz, +420 734 458 502. Na uvedených kontaktech vám nabídneme bližší informace nebo zpracujeme vaši žádost o zařazení do výběrového řízení. Prosím zasílejte CV s fotografií a motivační dopis.

Další informace/O společnosti:

• Společnost Pukonela poskytuje služby při realizaci výběrových řízení a veřejných zakázek podle zákona 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách. Především státním institucím na území ČR nabízí software k organizaci a provádění veřejných zakázek a metodickou podporu při realizaci veřejných zakázek a technickou podporu při využívání elektronických nástrojů v souvislosti s agendou veřejných zakázek.