28.08.2013, 10:18, Stáří: 11 r.

První kroky prvákům usnadní bedekr Kudy Kam

Autor: Ondřej Martínek

Právě v těchto dnech se téměř šesti tisícům nových studentů dostává do rukou Průvodce prváka po UP – Kudy Kam. Praktický rádce usnadňuje především mimo olomouckým studentům jejich první kroky a pomáhá jim s orientací na univerzitě i ve městě.

Již osmým rokem se tak k prvákům dostávají v přehledné formě nejen důležité informace týkající se studia, ale také tipy na kulturní a sportovní vyžití, přehled důležitých webových adres či mapky centra Olomouce a městské hromadné dopravy. V bedekru však nechybí ani oblíbený slovníček pojmů, slevové vouchery či návody na připojení k univerzitní síti nebo na využití ISIC karty.

Téměř stostránkový průvodce kapesního formátu připravuje v nákladu šesti tisíc kusů oddělení komunikace Univerzity Palackého. Studenti nastupující do prvních ročníků jej obdrží zdarma při zápisu nebo imatrikulaci.

Kudy Kam ke stažení