10.02.2014, 12:41, Stáří: 10 r.

Rakousko - Fotografická soutěž pro mládež "Mezikulturní setkání"

Autor: -ps-

Rakouské spolkové ministerstvo pro evropské a mezinárodní záležitosti vypsalo fotografickou soutěž pro mládež pod názvem „Interkulturelle Begegnungen“ („Mezikulturní setkání“).

Tato soutěž má přispět k dialogu mezi různými kulturami a tím i k většímu vzájemnému porozumění mezi nimi. Cílem soutěže je zachytit dojmy a zkušenosti mladých lidí, ale také různost názorů a způsobů chápání.

Do soutěže se mohou přihlásit mladí lidé ve věku od 18 do 35 let. Musí uvést název snímku, čas a místo jeho pořízení a jeho stručný popis (maximálně 500 znaků včetně mezer).

Uzávěrka přijímání přihlášek do soutěže je 28. února 2014. Je nutné uvést základní osobní údaje (jméno a příjmení, adresa, datum narození, telefon).

Přihlášky se zasílají elektronicky na e-mailovou adresu: dialog@bmeia.gv.at

Zpráva včetně odkazů bude v nejbližších dnech též zveřejněna na naší webové stránce: www.zahranici-stipendium.cz/scripts/detail.asp