13.01.2011, 15:28, Stáří: 14 r.

Reprezentační ples UP – staňte se jeho pořadateli!

Autor: Ludmila Vašková

Naléhavě hledáme studenty a studentky pro pomoc při přípravě Reprezentačního plesu UP a také ochotné zodpovědně zastávat role pořadatelů v den plesu v sobotu 19. února 2011. Odměnou jim bude volná vstupenka na tento ples.

Vážní zájemci se můžou hlásit pracovnici Konferenčního servisu UP paní Vaškové (tel. 585 631 054, mobil: 739 329 962, e-mail: ludmila.vaskova@upol.cz),  která ráda poskytne veškeré další informace k této významné  společenské události. Reprezentační  ples  je součástí Akademických dnů UP.