04.09.2014, 14:26, Stáří: 10 r.

RUSKO - Mezinárodní veletrh vzdělávacích technologií v Moskvě

Autor: -sb-

Dovolujeme si Vás informovat o konání Mezinárodního veletrhu vzdělávacích technologií (The Moscow International Education Show (MIES).

Veletrh se bude konat v Moskvě v termínu od 7. do 9. října 2014 a bude zaměřen na předvádění moderních technologií v oblasti školství a vzdělávání a navazování diskusí odborníků působících v této oblasti. Pořádají jej společně vláda Ruské federace, ruská federální agentura „Rossotrudničestvo“, obchodní komora Ruské federace a magistrát města Moskvy. Veletrhu se mohou zúčastnit ruské i zahraniční university a vysoké školy, firmy nabízející produkty a služby v oblasti vzdělávacích technologií apod.

Podrobné informace jsou k dispozici na: www.mmco-expo.ru

zdroj: Akademická informační agentura