14.12.2015, 11:05, Stáří: 8 r.

Schválené projekty FRUP 2015

Autor: ks

Rektor Univerzity Palackého v Olomouci schválil dne 10. prosince 2015 třicet pět projektů podaných do Soutěže o rozvojové projekty v rámci institucionálního plánu Univerzity Palackého v Olomouci (FRUP).

Soutěž FRUP byla vyhlášena dne 22. září 2015 a zájemci mohli své projekty podávat v rámci jednoho prioritního okruhu s názvem: Podpora pedagogické práce akademických pracovníků a profilace a inovace studijních programů na úrovni předmětů/kurzů. Hlavním přínosem a zaměřením této soutěže byla podpora projektů zaměřených na inovaci předmětů a rozvoj stávajících laboratoří ateliérů a výukových pracovišť formou nákupu laboratorního vybavení, technických pomůcek, SW a knih spojených s výukou a přípravu výukových materiálů. Minimální výše jednoho projektu byla stanovena na 50 tisíc korun.

Do soutěže se přihlásilo celkem 64 projektových záměrů v celkové požadované částce 11 616 607,00 korun. Pro třicet pět projektů schválených v rámci soutěže FRUP pak dotace dosáhla výše 6 121 400,00 korun.

Úspěšným předkladatelům gratulujeme.

Přehled schválených projektů najdete ZDE.