13.05.2013, 11:03, Stáří: 11 r.

Scientific Conference,,"LOCAL AND REGIONAL ECONOMY IN THEORY AND PRACTICE”

Autor: -ps-

The 21th Annual International Scientific Conference

16-17 September 2013, Myslakowice City near Karpacz, Poland

Organizer: Department of Regional Economy, Faculty of Economics, Management and Tourism, Wrocław University of Economics

Conference venue “Chata za Wsia” Hotel, 1 Gorska Street, Myslakowice City near Karpacz, Poland

We are intending to publish special post-conference publications. All participants are welcome to submit their papers.

You can find additional information regarding organization and publications on the conference page, in the attached invitation and attached information for authors.

Please e-mail application form and abstract  (*.doc” or *.docx MS Word) to the address: konferencja.kgr@ue.wroc.pl