29.09.2014, 10:25, Stáří: 10 r.

Semináře zaměřené na zkvalitnění přípravy budoucích učitelů

Autor: -da-

Prostřednictvím projektu „Zvyšování kompetencí v rámci přípravy pedagogických pracovníků na UP“ hodlá univerzita více zkvalitnit přípravu svých posluchačů učitelských oborů na všech fakultách. V průběhu celého zimního semestru mohou studenti navštěvovat 53 seminářů zaměřených na aktuální problémy, které pedagogové ve školách řeší. Semináře jsou nabízeny všemi fakultami nabízející učitelské obory a poskytovány pro studenty UP zdarma. Na závěr projektu obdrží účastníci certifikáty o absolvování seminářů. Ke každému semináři budou na webových stránkách dostupné také studijní texty zachycující nejnovější trendy v dané oblasti.

Nabídka seminářů včetně termínů