11.06.2014, 08:04, Stáří: 10 r.

Soutěž pro studenty - „Co mi Erasmus dal a vzal“

Autor: -sb-

V letošním roce vyhlásil Dům zahraničí spolupráce již šestý ročník soutěže Erasmus Label 2014, tentokrát na téma „Co mi Erasmus dal a vzal“. Cílem soutěže je ocenit zajímavě ztvárněné příběhy a zážitky účastníků programu Erasmus formou fejetonu. Soutěže se mohou účastnit všichni studenti, kteří během působení Programu celoživotního učení (LLP) absolvovali Erasmus studijní pobyt či pracovní stáž v zahraničí.

Více informací a podmínky soutěže naleznete na webových stránkách:

www.naerasmusplus.cz/cz/mobilita-osob-vysokoskolske-vzdelavani/erasmus-label-2014-na-tema-co-mi-erasmus-dal-a-vzal/