04.04.2013, 08:06, Stáří: 11 r.

SOUTĚŽ pro studenty sinologie a kulturních studií Číny

Autor: -ps-

Rádi bychom Vás upozornili na blížící se termín pro podávání přihlášek do soutěže s názvem „12th Chinese Bridge – Chinese Proficiency Competition for Foreign College Students“, určené studentům čínského jazyka, která se uskuteční v červenci 2013 se v Čínské lidové republice.

Předvýběr účastníků této soutěže se uskuteční v Národní technické knihovně v Praze dne 9. května 2013. Organizaci tohoto předvýběrového kola zajišťuje Velvyslanectví Čínské lidové republiky v Praze. Pro bližší informace mohou zájemci kontaktovat (v anglickém nebo čínském jazyce) paní tajemnici TANG Yun: tangyundawn@gmail.com.

Podmínkou účasti v předvýběrovém kole je vyplnění přiloženého registračního formuláře, který musejí zájemci zaslat na adresu Domu zahraničních služeb nejpozději do 16. 4. 2013. Registrační formulář a další informace v čínštině zasíláme v PŘÍLOZE.