25.05.2012, 09:06, Stáří: 12 r.

Soutěž videí o vztahu k francouzštině pořádaná v rámci akce „Světové fórum francouzského jazyka“ v Québecu

Autor: -da-

V kanadské provincii Québec se v červenci 2012 uskuteční akce pod názvem  „Forum mondiale de la langue française“ („Světové fórum francouzského jazyka“) zaměřená na podporu a propagaci frankofonie.

V rámci této akce se mj. uskuteční i SOUTĚŽ VIDEÍ.  Svá videa pojednávající o svém vztahu k francouzskému jazyku do ní mohou zasílat mladí lidé z celého světa ve věku od 18 do 30 let. Soutěž pořádá stejnojmenná organizace („Le Forum Mondial de la Langue Française“) společně s kanadskou televizní stanicí TV5. Videa budou umístěna na YouTube.

Podrobné informace a podmínky soutěže jsou zveřejněny na webové stránce:

www.forumfrancophonie2012.org/le-forum/concours-le-francais-et-moi/