23.05.2013, 13:19, Stáří: 11 r.

SPĚCHÁ - ČÍNA - Stipendia ke studiu v ČLR v akademickém roce 2013/2014

Autor: -ps-

V souladu s tzv. Varšavskou iniciativou, kterou v Polsku v dubnu 2012 zahájil bývalý premiér ČLR Jiabao WEN, nabízí čínská vláda českým zájemcům 20 stipendijních míst ke studiu v ČLR v akademickém roce 2013/2014.

Čínská strana stipendistům zajistí a uhradí ubytování a poskytne lékařskou péči v nezbytně nutném rozsahu v případě náhlého onemocnění nebo úrazu. Veškeré další nezbytné náklady (například na dopravu do místa pobytu a zpět, na dopravu v ČLR, na stravování po celou dobu pobytu a další nezbytné výdaje) si stipendisté hradí sami.

Zájemci musejí vyplnit online přihlášku a nejpozději do 30. května 2013 do 15:00 hod. odevzdat veškerou požadovanou dokumentaci na Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Zpráva  bude v nejbližších dnech zveřejněna také na webové stránce www.zahranici-stipendium.cz/scripts/detail.asp