29.04.2014, 10:07, Stáří: 10 r.

Sportovní den UP

Autor: ASC

Akademik sport centrum UP připravuje dne 14. května 2014 tradiční svátek sportu – Sportovní den UP. Všichni studenti, akademici a zaměstnanci si mohou vybírat z bohaté nabídky cca padesáti sportovních aktivit a turnajů. Můžete se například zúčastnit tradičního vodáckého výjezdu Litovelským Pomoravím, skupinové aerobní lekce, beachvolejbal, bowling a v neposlední řadě oblíbený zumba maraton na velké ploše Sportovní haly UP. Na programu se podílí také MVŠO. Všechny nabízené sporty jsou zdarma!

Novinkou letošního roku bude tombola o sportovní ceny (sportovní pomůcky, poukázky, slevy aj.). Chcete vyhrát? Stačí se zúčastnit některé z nabízených aktivit, kde obdržíte slosovatelný lístek. To znamená, že čím více aktivit navštívíte, tím větší šanci máte zvítězit! Losováním v 19.00 hod. vyvrcholí program ve venkovním areálu za Sportovní halou UP. Program odstartuje již ve 14.00 hod. Přijďte si s námi vyzkoušet netradiční sportovní hry (discgolf, trangleball, kinball aj.) Vezměte s sebou i své ratolesti, připravili jsme pro ně dětský koutek (soutěže, výtvarnou dílničku, skákací hrad). Nebude chybět ani živá hudba a občerstvení (pivo, limo, grill, guláš) za příznivé ceny.

Užijte si den plný pohybu! Těší se na vás kolektiv zaměstnanců Akademik sport centra UP

Program a podrobné informace na: www.akademikolomouc.cz.