25.07.2013, 07:45, Stáří: 11 r.

Stážist(k)a v oddělení International Business Development

Autor: -ps-

Tvoja náplň práce:

Ako stážist(k)a v oddelení International Business Development Slovensko  budeš spracovávať rôznorodé úlohy, ktoré nám pomôžu lepšie preniknúť na tunajší trh a zvýšia popularitu nášho portálu  www.partnernaurovni.sk. Okrem vykonávania analýzy trhu a prekladov rôznych prvkov platformy budeš mať prístup do rôzných oblastí fungovania internetovej spoločnosti.  Budeš sa môcť aktívne podieľať najmä na riadení  projektov v oblasti koncepcie produktu, zaoberať sa online marketingom, PR a sociálnymi médiami. Neoddeliteľnou súčasťou bude aj intenzívna spolupráca s tímami ostatných oddelení.

Čo požadujeme:

• Ideálne si študent alebo absolvent v odbore ekonómie, médií alebo sociálnych vied, jazykovedy, kultúrnych alebo komunikačných štúdií

• Máš záujem o internetové produkty a služby. V ideálnom prípade predchádzajúce skúsenosti v internetovej spoločnosti

• Vyznáš sa v programoch MS Office, predovšetkým MS Excel, prípadne máš základné znalosti HTML

• Dobre sa orientuješ na internete a máš znalosť slovenských médií

• Si rodený/á slovenský/á hovoriaci/a s vynikajúcou angličtinou (nemčina výhodou)

• Si svedomitý/á, cieľavedomý/á, schopný/á pracovať samostatne a rýchlo sa učiť

Čo ponúkame?

Ponúkame Ti otvorenosť novým myšlienkam, priame prevzatie zodpovednosti a tiež atraktívnu a modernú prácu v centre Berlína. Naša ponuka zahŕňa primeranú mesačnú odmenu a rýchlu integráciu do nášho vysoko odborného medzinárodného tímu. Samozrejmosť je veľký výber nealko nápojov na pracovisku, rovnako ako aj müsli, ktoré oceníš ráno ako raňajky, k tomu čerstvé ovocie, káva a čaj.

Zaujali sme ťa?

Potom nám na email work@edarling.de pošli svoj životopis a motivačný list v anglickom alebo nemeckom jazyku, s dátumom najbližšieho možného nástupu a prípadne ďaľšími otázkami. Do predmetu emailu uveď: "Internship IBD Slovakia".

Více na: http://www.partnernaurovni.sk/kariera#stazistka-international-business-development-slovensko