21.05.2012, 12:53, Stáří: 12 r.

Stipendia na prestižní university v USA a Velké Británii

Autor: -da-

Rádi bychom vás informovali o stipendijní nabídce Nadačního fondu Martiny a Tomáše Krskových, který poskytne až 10 stipendií pro mladé talentované studenty, kteří byli přijati na magisterské studium technických oborů, přírodních věd, ekonomie, historie a politologie na univerzitách Harvard, Oxford, Cambridge, Caltech, Chicago, Columbia, MIT, Princeton, Stanford a UC Berkeley.

Stipendium je určeno k úhradě školného po dobu 1 roku studia magisterského programu.
Přihlášky se podávají během celého roku.

Bližší informace je k dispozici na www.zahranici-stipendium.cz/scripts/detail.asp?id=4412