13.02.2012, 07:55, Stáří: 12 r.

Stipendia pro studium ve Francii

Autor: -ip-, -da-

Společnost Colas Group a Francouzské velvyslanectví v ČR nabízejí jednoroční stipendium na vysokoškolská studia magisterského stupně ve Francii. Znalost francouzštiny není bezpodmínečně nutná. Nabídka je určena studentům, kteří studují inženýrská studia, finance, obchodní činnost a podnikání a management.. Tento stipendijní program je určený pro studenty, kteří chtějí a zaváží se k tomu, že se vrátí do České republiky a že svou profesní kariéru zasvětí práci ve společnosti Colas Group.

Studenti, kteří mají o toto stipendium zájem, nechť se obrátí přímo na Francouzské velvyslanectví.

Kontakt: Dr. Xaver Morise , e-mail: xavier.morise@diplomatie.gouv.fr
Mgr. Barbara Silhan, e-mail: prague@campusfrance.org