01.12.2010, 08:42, Stáří: 14 r.

Strukturální integrace českých elit

Autor: -da-

Katedra sociologie a andragogiky a Katedra politologie a evropských studií Vás zvou na workshop doc. P. Friče: Strukturální integrace českých elit. Jádrem přednášky bude konfrontace teoretických předpokladů strukturální integrace elit s empirickou realitou českých elit, která je postavena na výsledcích kvantitativního výzkume elit realizovaným Centrem pro sociální a ekonomické strategie. Workshop se uskuteční 8. 12. od 13:00 v aule FF UP. Na Vaši účast se těší organizátor Laboratoř sociálně-vědních výzkumů, www.lsvv.eu.