20.03.2013, 08:24, Stáří: 11 r.

Studentské akreditace na Divadelní svět

Autor: Pavel Konečný

Mezinárodní festival Divadelní svět Brno 2013 letos poprvé umožní studentům z celé republiky výhodný vstup na všechna festivalová představení. Základní studentská akreditace přijde na 250 korun.

Festival se koná od 7. do 14. června. Cena akreditace je platná do konce dubna. V případě zájmu o ubytování na osm nocí na kolejích Vysokého učení technického činí akreditace 950 korun.

„Na každém představení bude pro akreditované diváky rezervován určitý počet míst, aby byla zajištěna dostupnost. Počet akreditací je tedy limitován a prodej začne druhého dubna,“ uvedla za organizátory festivalu Lena Mikušová.

Uměleckým ředitelem festivalu Divadelní svět Brno je letos Stanislav Moša, ředitel Městského divadla Brno. Téma zní: Divadlo – hudba – hudba – divadlo. V hlavním programu diváky čeká desítka zahraničních divadel a připravuje se také atraktivní off program. Úvodní akce Noc kejklířů je velkolepá veselice. Slavnost masek pak o týden později festival uzavírá a proměňuje město v karnevalový rej.

Více informací  na webu divadelnisvet.cz.

Převzato z časopisu Žurnál Online