16.07.2014, 13:54, Stáří: 10 r.

ŠVÝCARSKO - stipendia na UMEF University, Ženeva

Autor: -sb-

5 dílčích stipendií pro studium na UMEF University v Ženevě

Univerzita UMEF (University of Management, Economics and Finance) v Ženevě nabízí pro uchazeče z České republiky celkem 5 stipendií. Těchto stipendií lze využít k tříletému bakalářskému, dvouletému magisterskému nebo tříletému doktorandskému studiu, které musí být zahájeno v akademickém roce 2014/2015.

Jedná se o dílčí stipendia, neboť stipendisté musí počítat s hrazením dalších nutných výdajů (např. nákup učebních pomůcek, pořízení studentské karty aj.) v celkové výši 3800 švýcarských franků (CHF) ročně.

Přihlášky se podávají přímo na školu, uzávěrka přijímání přihlášek je 31. července 2014. Formulář žádosti je třeba stáhnout z webové stránky školy, k vyplněnému formuláři je nutné přiložit životopis a doklady o dosavadním vzdělání (podle toho, o kterou úroveň studia se jedná), případně i další doklady, pokud by je švýcarská škola požadovala. Informace o náplni studia musí zájemci vyhledat na webové stránce školy.

Případné upřesňující dotazy je nutno směrovat přímo na školu.

Kontakt a bližší informace:

Internet: www.umef-university.ch