09.12.2013, 12:59, Stáří: 11 r.

Tomáš Skřivánek o ekonomické žurnalistice

Autor: -da-

Foto: Mladá fronta

Cyklus přednášek Mediální teorie a praxe letos končí přednáškou Tomáše Skřivánka (Mladá fronta), který zítra promluví na téma Ekonomická žurnalistika, noviny zdarma a transformace redakcí.

Veřejnosti přístupná přednáška s následnou diskusí se koná v úterý 10. prosince 2013 v 15.00 v posluchárně č. 18, 2. patro zadního traktu FF UP, Křížkovského 10. Všichni zájemci jsou srdečně zváni.

Tomáš Skřivánek je ředitelem divize Euro E15 a členem představenstva vydavatelství Mladá fronta. Je zodpovědný za ekonomické tituly Euro, E15 (v obou jmenovaných také na pozici šéfredaktora), Právo & Byznys, Strategie a Profit.
V deníku E15 pracuje od r. 2007, předtím byl od r. 2003 zaměstnán v týdeníku
Euro. V roce 2000 spoluzaložil a následně tři roky vedl server www.penize.cz.
Má za sebou působení v MF Dnes a časopisu Týden, byl též spolupracovníkem
zpravodajství České televize. Vystudoval národní hospodářství a ekonomickou žurnalistiku na VŠE v Praze, v současnosti studuje MBA na LIGS University.