23.04.2015, 11:29, Stáří: 9 r.

Umělecká soutěž Propojený svět

Autor: -da-

Technologická agentura ČR ve spolupráci se Svazem průmyslu a dopravy ČR a FUD UJEP vyhlásila uměleckou soutěž pro studenty vysokých škol pod názvem Propojený svět. Předmětem soutěže jsou výtvarná díla, která vznikají v rámci studentských uměleckých nebo výzkumných projektů a která jsou založena na vzájemné inspiraci světa umění a světa nových technologií a materiálů.
V rámci kategorie autorů z uměleckých vysokých škol budou oceněni ti studenti a studentky, jejichž díla imaginativním způsobem využívají nové technologie nebo materiály. U studentů z ostatních, zejména technických vysokých škol, budou oceněny umělecké interpretace jejich výzkumných projektů.