27.01.2011, 12:54, Stáří: 13 r.

Volná místa v kurzech komunikace v anglickém jazyce

Autor: -žup-

Katedra aplikované lingvistiky FF UP nabízí volná místa v kurzech AJ Analýza anglického diskurzu 2 (AAD2) a Profesní komunikace v AJ 2 (PCE2). Součástí  kurzu PCE2 jsou stáže v Eurocentru Olomouc a v MEOPTĚ Přerov. Studenti mají možnost pracovat na projektech týkajících se každodenní agendy Eurocentra (tiskové zprávy, informace o fungování EU apod.), stejně jako na projektech, které si vyberou sami studenti po dohodě s ředitelem Eurocentra. V Meoptě Přerov mají studenti možnost pracovat spolu s řediteli jednotlivých divizí, kteří jsou většinou cizinci, účastnit se jednání s klienty, pracovat na analýzách trhu, restrukturalizaci, v oblasti HR atd. Kurz bude obohacen o přednášku zahraničního odborníka.
Viz také www.kal.upol.cz/projekt-inovace-vyuky. Bližší informace poskytne PhDr. Mrozková ivana.mrozkova@upol.cz, Mgr. Hejnová marketa.hejnova@upol.cz, Bc. Grulichová gabriela.grulichova@upol.cz.