02.04.2013, 10:21, Stáří: 11 r.

Výběrová řízení na obsazení míst vysokoškolských pedagogů Filozofické fakulty UP

Autor: -da-

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrová řízení na obsazení pracovních míst vysokoškolských pedagogů s nástupem  od 1. září 2013.

Katedra sociologie a andragogiky

Pracovní zařazení: Asistent, odborný asistent / asistentka, odborná asistentka
Obor: Andragogika,  úvazek: 1,0, počet volných míst: 2
Kvalifikační požadavky: VŠ v oboru, pedagogické schopnosti, předpoklady pro vědeckou publikační činnost, doložitelná publikační činnost,  znalost nejméně jednoho světového jazyka.

Pracovní zařazení: Asistent, odborný asistent / asistentka, odborná asistentka
Obor: Sociologie, úvazek 1,0, počet volných míst: 1
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v oboru, pedagogické schopnosti, předpoklady pro vědeckou publikační činnost, doložitelná publikační činnost,  znalost nejméně jednoho světového jazyka.

Katedra  anglistiky a amerikanistiky

Pracovní zařazení: Odborný asistent / odborná asistentka/docent/docentka
Obor: Anglický jazyk se specializací lingvistika a formální gramatika (morfosyntax): úvazek 1,0, počet volných míst: 1
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělávání v oboru, PhD ukončené po r. 1990, publikační činnost v oboru, perspektiva odborné činnosti (habilitace).

Pracovní zařazení: Odborný asistent / odborná asistentka/docent/docentka
Obor: Anglický jazyk se specializací překlad a tlumočení: úvazek 1,0, počet volných míst: 1
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělávání v oboru, PhD ukončené po r.1990, publikační činnost v oboru, nutná praxe v tlumočení, perspektiva odborné činnosti (habilitace)

Katedra  aplikované lingvistiky

Pracovní zařazení: Lektor/Lektorka pro anglický jazyk
Obor: Anglická filologie – učitelství AJ: úvazek 1,0, počet volných míst: 2
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v oboru, praktické zkušenosti s akademickou angličtinou výhodou, ochota podílet se na projektové činnosti.

Katedra romanistiky

Pracovní zařazení: Odborný asistent / odborná asistentka
Obor: Italská lingvistika , úvazek: 1,0, počet volných míst: 1
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v oboru, ukončené Ph.D., publikační činnost.

Katedra dějin umění

Pracovní zařazení: Vedoucí  katedry s nástupem od 1. 1. 2014
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v  oboru, ukončené PhD., profesionální předpoklady pro práci v pedagogickém a vědeckém týmu pracoviště, společenská bezúhonnost.

Katedra žurnalistiky

Pracovní zařazení: Vedoucí  katedry s nástupem od 1. 9. 2013

Přihlášky do výběrového řízení doložené strukturovaným životopisem, dokladem o dosaženém vzdělávání, přehledem praxe a publikační činností přijímá personální oddělení Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Křížkovského 10, PSČ 771 80 nebo email: iva.valkova@upol.cz, a to nejpozději do 6. května 2013.

Zdroj: Iva Válková