19.04.2012, 14:54, Stáří: 12 r.

Výběrová řízení na obsazení následujících pozic

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje
výběrová řízení na obsazení následujících pozic v rámci kateder FF UP:

KATEDRA DIVADELNÍCH, FILMOVÝCH  A MEDIÁLNÍCH STUDIÍ
Pracovní zařazení: Asistent, odborný asistent nebo docent/ asistentka, odborná asistentka nebo docentka
Obor: Dějiny světového filmu, úvazek: 0,5, nástup: 1. 9. 2012
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v oboru dějiny světového filmu.

KATEDRA  ANGLISTIKY A AMERIKANISTIKY
Pracovní zařazení: Odborný asistent / odborná asistentka
Obor: Anglický jazyk se specializací na teorii překladu: úvazek 1,0, nástup: 1. 9. 2012
Kvalifikační požadavky: nutný prokazatelný akademický potenciál pro vědeckou činnost a další odborný růst, vítaná pedagogická praxe v oboru.

Pracovní zařazení: Asistent, odborný asistent / asistentka, odborná asistentka
Obor: Anglický jazyk se specializací na tlumočnictví: úvazek 1,0, nástup: 1. 9. 2012
Kvalifikační požadavky: nutná praxe v tlumočení, nutná pedagogická praxe, vítaný akademický potenciál pro vědeckou činnost a odborný růst.

Pracovní zařazení: Asistent, odborný asistent / asistentka, odborná asistentka

KATEDRA ROMANISTIKY
Pracovní zařazení: Odborný asistent / odborná asistentka
Obor: Portugalská lingvistika (morfologie, dialektologie, vývoj jazyka), úvazek: 1,0, nástup: 1. 9. 2012,
Kvalifikační požadavky: ukončené Ph.D., publikace v oboru.

Pracovní zařazení: Odborný asistent, docent / odborná asistentka, docentka
Obor: Italská lingvistika (morfologie, syntax), úvazek: 0,2, nástup: 1. 9. 2012,
Kvalifikační požadavky: u odborného asistenta výhled na zahájení habilitačního řízení.

KATEDRA DĚJIN UMĚNÍ
Pracovní zařazení: docent / docentka
Obor: Dějiny výtvarných umění (architektura 19. st., muzeologie), úvazek: 0,5, nástup: 1. 9. 2012,
Kvalifikační požadavky: habilitovaný / habilitovaná, Ph.D., vysokoškolská pedagogická praxe 5 let, publikační činnost v oboru.

Pracovní zařazení: odborný asistent / odborná asistentka
Obor: Dějiny výtvarných umění (nástěnné malířství 18. st., kvalitní znalost latinského jazyka), úvazek: 0,5, nástup: 1. 9. 2012,
Kvalifikační požadavky: Ph.D., publikační činnost ve specializaci nástěnné malířství na Moravě.

Pracovní zařazení: odborný asistent / odborná asistentka
Obor: Dějiny výtvarných umění (dějiny sgrafita, dějiny renesanční grafiky), úvazek: 0,5, nástup: 1. 9. 2012,
Kvalifikační požadavky: Ph.D.

KATEDRA APLIKOVANÉ EKONOMIE
Obor: Ekonomika a management, úvazek: 1,0,  nástup: 1. 9. 2012
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v oboru ekonomika a management, titul Ph.D. v oboru, popř. student doktorského studia. Odpovídající publikační činnost. Schopnost výuky v angličtině.

KATEDRA PSYCHOLOGIE
Obor: Psychologie, úvazek: 0,4,  nástup: 1.1.2013
Kvalifikační požadavky:VŠ vzdělání v oboru psychologie, titul Ph.D. v oboru klinické psychologie. Odpovídající publikační činnost.

Pracovní zařazení: Odborný asistent / odborná asistentka    2 místa
Obor: Psychologie, úvazek: 0,2,  nástup: 1.1.2013
Kvalifikační požadavky: VŠ vzdělání v oboru psychologie, titul Ph.D. v oboru psychologie, popř. student doktorského studia. Odpovídající publikační činnost.

Přihlášky do výběrového řízení,

doložené strukturovaným životopisem, dokladem o dosaženém vzdělání, přehledem praxe a publikační  činnosti
přijímá  personální oddělení Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Křížkovského 10, PSČ 771 80
nebo e-mail ivanka.vymolova@upol.cz, a to nejpozději do 19. května 2012.