27.06.2012, 22:28, Stáří: 12 r.

Výběrová řízení na postdoktorská místa

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrová řízení na postdoktorská místa s následujícími specializacemi:

Initiates file downloadLexikostatistická, fraktální a numerická analýza textu (Katedra obecné lingvistiky FF UP Olomouc)

Initiates file downloadProblematika a metodologie výzkumu regionálních literatur (Katedra germanistiky FF UP Olomouc)

Initiates file downloadDějiny a teorie literatury se zaměřením na českou literaturu 20. století a metodu narativní analýzy (Katedra bohemistiky FF UP Olomouc)

Opens external link in new windowUrbánní dějiny (Katedra historie FF UP Olomouc)

Initiates file downloadTeorie a dějiny divadla se zaměřením na dějiny divadla na Moravě a multikulturní přesahy ve středoevropském prostoru (Katedra divadelních, filmových a mediálních studií FF UP Olomouc)

Initiates file downloadVýzkum kreativity a inteligence, případně různých jejích typů (kognitivní, emoční, sociální, praktické aj.) (Katedra psychologie FF UP Olomouc)

Initiates file downloadLogická sémantika, analýza přirozeného jazyka prostřednictvím transparentní intenzionální logiky (Katedra filozofie FF UP Olomouc)

Initiates file downloadPolitologie se zaměřením na politickou komunikaci (Katedra politologie a evropských studií FF UP Olomouc)
Initiates file download
Teorie a dějiny hudby se zaměřením na hudební regionalistiku – Morava v české a světové hudbě 19. a 20. století, hudební místopis střední a severní Moravy