16.02.2012, 12:39, Stáří: 12 r.

Výběrové řízení na FF UP: lektor/lektorka anglickéo jazyka

Autor: -da-

Děkan Filozofické fakulty UP vyhlašuje v rámci projektu UPlift, r. č. CZ.1.07/2.2.00/28.0033 výběrové řízení na pracovní pozice

• lektor/lektorka anglického jazyka pro studenty VŠ

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, absolvent/ka pedagogické fakulty – obor anglický jazyk, filozofické fakulty – anglická filologie; schopnost vést výuku od úrovně B1; přehled v oblasti používané výukové literatury anglického jazyka; zkušenosti s vedením face-to-face výuky a znalost alternativních způsobů výuky výhodou.

• lektor/lektorka anglického jazyka pro akademické pracovníky

Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, absolvent/ka pedagogické fakulty – obor anglický jazyk, filozofické fakulty – anglická filologie; certifikát pro výuku angličtiny jako cizího jazyka, např. kurz TOEFL nebo CELTA pro rodilé mluvčí výhodou; schopnost vést výuku od úrovně B2; zkušenost s vedením výuky pro cílovou skupinu dospělých; přehled v oblasti používané výukové literatury anglického jazyka; schopnost vést výuku „Academic English“ a konzultace odborných vědeckých textů; schopnost vest výuku „Business English“, „Administrative English”, “Soft Skills in English” výhodou.

Nabízíme: práce na dobu určitou (do 31. 12. 2014) s úvazkem 1,0 s možností další spolupráce; pozice vhodná i pro absolventy; stabilní pracovní prostředí; zapojení do projektu ESF na FF UP; výrazná časová flexibilita; nástupní plat 25 tisíc Kč; předpokládaný nástup: 1. dubna 2012.

Přihláška musí obsahovat: strukturovaný životopis v českém i anglickém jazyce; motivační dopis v anglickém jazyce; neověřené kopie dokladů (diplom, certifikáty) o dosaženém vzdělání.

Přihlášky do výběrového řízení s výše uvedenými náležitostmi je možné zaslat e-mailem na dana.hellova@upol.cz nebo poštou na Oddělení pro vědu FF UP, Křížkovského 10, 771 80 Olomouc, k rukám p. Jany Kopečné.
Uzávěrka přihlášek je 29. února 2012.