13.09.2012, 17:24, Stáří: 12 r.

Výběrové řízení na funkci vedoucí/ho Katedry filozofie

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje
výběrová řízení na obsazení funkce vedoucí / vedoucího:
Katedry filozofie
( od 1.1.2013)

Přihlášky do výběrového řízení, doložené strukturovaným životopisem, dokladem o dosaženém vzdělání, přehledem praxe a publikační  činnosti přijímá  personální oddělení Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, Křížkovského 10, PSČ 771 80
nebo e-mail Opens window for sending emailivanka.vymolova@upol.cz, a to nejpozději do 10. října 2012.

Kvalifikační předpoklady: 5 let praxe na VŠ, titul Ph.D. v oboru filozofie (vyšší kvalifikace – prof., doc. výhodou), organizační schopnosti (zkušenost s vedením týmů výhodou).

Doc. PhDr. Jiří Lach, Ph.D., M.A.
děkan FF UP