09.01.2013, 11:22, Stáří: 12 r.

Výběrové řízení na postdoktorské místo na Katedře politologie a evropských studií FF UP

Děkan Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci vypisuje výběrové řízení na postdoktorské místo na Katedře politologie a evropských studií FF UP

Hlavní náplní práce postdoka bude výzkum týkající se lokální a regionální politiky. Postdok bude navíc realizovat výuku v rozsahu 3-5 hodin týdně. V rámci projektu absolvuje placenou zahraniční stáž.

Požadavky na uchazeče
Řádně ukončené doktorské studium na univerzitě v ČR (titul Ph.D.) nebo dosažení srovnatelného vzdělání na zahraniční univerzitě po 28. březnu 2008.
Dobrá znalost českého jazyka a odborného anglického jazyka.
Dobré znalosti a dovednosti v metodologii politologického a sociologického výzkumu.
Doložitelná publikační činnost v oblasti předpokládaného zájmu (lokální a regionální politika).
Zkušenost s podáváním a řešením výzkumných projektů.
Předložení disertační práce.
Schopnost spolupracovat na vědeckovýzkumných projektech a integrovat se do pracovního týmu.

Hodnotící kritéria
Počet a kvalita publikací, zejm. článků v impaktovaných časopisech – váha 50 %.
Splnění výše formulovaných požadavků na uchazeče (na základě profesního životopisu uchazeče a motivačního pohovoru) – váha 50%

Platnost pracovní smlouvy
Postdoktorandská pozice se vypisuje pro období 1. 3. 2013 až 30. 6. 2015.

Přihláška
Přihláška musí obsahovat strukturovaný životopis, doložený motivačním dopisem, doporučujícím dopisem, přehledem vědecké a publikační činnosti, elektronickou verzí disertační práce a elektronickou verzí nejdůležitější dosud vydané publikace.

Adresa pro podávání přihlášek
Katedra politologie FF UP v Olomouci, k rukám doc. PhDr. Tomáše Lebedy, Ph.D., Křížkovského 12, 771 80 Olomouc

Uzávěrka pro podávání přihlášek
do 28. 2. 2013