22.07.2014, 18:02, Stáří: 10 r.

Výběrové řízení na postdoktorské místo výzkumného pracovníka v oboru politologie se specializací na politickou komunikaci

Požadavky na uchazeče

Přihlášky mohou podávat uchazeči, kteří dosáhli titulu Ph.D. v době po 28. 3. 2008. Uchazeč musí aktivně ovládat anglický jazyk, prokázat kvalitní publikační činnost v oboru a být schopen paralelní práce na více projektech.

Pracovní náplň

Provádění vlastního výzkumu a participace na týmových projektech, publikační činnost (2 publikace v odborných časopisech uvedených v databázích WOS, SCOPUS nebo ERIH, minimálně 1 další recenzovaná publikace), účast na výuce (3-5 hodin týdně).

Přihláška

Přihláška musí obsahovat strukturovaný životopis, soupis publikačních aktivit, kopii Ph.D. diplomu, doporučující dopis ze školícího pracoviště či místa předchozího působení

Platnost pracovní smlouvy

Postdoktorandská pozice se vypisuje pro období 1. 10. 2014 až 30. 6. 2015.

Adresa pro podávání přihlášek

Katedra politologie a evropských studií FF UP, doc. Mgr. Pavel Šaradín, Ph.D., Křížkovského 12, Olomouc 771 80

Uzávěrka pro podávání přihlášek

5. září 2014