11.08.2011, 14:49, Stáří: 13 r.

Výběrové řízení na udělení mimořádných stipendií FF UP

Autor: Jana Hořákový, -da-

FF UP vyhlašuje zrychlené výběrové řízení na udělení mimořádných stipendií FF UP na krátkodobou studijní mobilitu pro ZS 2011/2012. Do výběrového řízení se mohou přihlásit studenti všech studijních programů (Bc., Mgr., Ph.D.), kteří jsou schopni:

1. zrealizovat mobilitu v ZS 2011/12 (studijní či výzkumný pobyt), přičemž min. doba mobility jsou 3 týdny, max. 3 měsíce
2.na jakékoli instituci evropské či mimoevropské
3. s max. výší stipendia 20.000 Kč
4. a podat přihlášku (formulář Application Form viz web. strany FF/Zahraniční vztahy/Formuláře) spolu s motivačním dopisem objasňujícím cíle a náplň studijního pobytu
5. nejpozději do 31. 8. 2011 na Zahraničním odd. FF UP (Janě Hořákové, j.horakova@upol.cz, tel. 585 633 014)

O udělení 3-5 stipendií rozhodne komise v prvním zářijovém týdnu.