21.08.2012, 10:02, Stáří: 12 r.

Vydávání identifikačních karet a validačních známek

Autor: Rostislav Nepožitek

Identifikační karty se budou vydávat  prvním ročníkům v budově Zbrojnice od 10. 9. do 27. 9. 2012 a to nejdříve 10 dnů po zápisu studenta.

Validační známky se budou vydávat v budově Zbrojnice od 15. 10. do 16. 11. 2012. Validační známku lze uhradit převodem nebo složenkou se správně vyplněným variabilním symbolem, který je uveden po přihlášení studenta na Portál UP v sekci "moje studium"- "moje platby" vždy až po zápisu, kdy se generuje STAG login. K převzetí validační známky je třeba předložit doklad o zaplacení (ústřižek složenky či doklad o převodu platby z účtu).

Podrobnosti najdete na stránkách Centra výpočetní techniky UP, v oddíle Identifikační karty

RNDr. Rostislav Nepožitek, CVT