22.08.2011, 10:22, Stáří: 13 r.

Výdej průkazů studenta a výdej validačních známek

Autor: Rostislav Nepožitek

Průkazy studenta (čipové karty, dále IK) se nastupujícím prvním  ročníkům vydávají v akademickém roce 2011–2012 ve dnech 12. 9.–30. 9. 2011 v prostorách galerie ve II. patře budovy Zbrojnice, Biskupské nám. 1 v čase od 7.30 do 15.30.

Identifikační kartu si student může vyzvednout nejdříve 10 dnů po zápise z důvodu doby potřebné pro výrobu IK.

Validační známky ISIC pro studenty vyšších ročníků prezenčního studia (prodloužení mezinárodní platnosti průkazu ISIC) se vydávají rovněž v budově Zbrojnice, Biskupské nám. 1 ve dnech 17. 10.–16. 12. 2011 v době od 7.30 do 15.30 na základě předloženého dokladu o platbě se správně vyplněným variabilním symbolem.

Dále se na  základě rozhodnutí vedení UP platnost standardních průkazů studenta (tj. modrých IK pro kombinované a distanční studium, včetně CŽV) v akademickém roce 2011–2012 neprodlužuje validační známkou. Elektronická platnost standardních průkazů v univerzitních informačních systémech bude automaticky aktivována po zápise do vyššího ročníku a karta bude platná po dobu studia.