14.03.2013, 09:20, Stáří: 11 r.

Vyhlášení výběrového řízení do Diplomatické akademie MZV

Autor: -da-

Ministerstvo zahraničních věcí České republiky vyhlašuje výběrové řízení na pozice juniorních diplomatů - posluchačů Diplomatické akademie v akademickém roce 2013/2014.

Do výběrového řízení mohou být zařazeni pouze uchazeči, kteří písemně doloží splnění základních předpokladů a jazykových kvalifikačních požadavků.

Základními předpoklady jsou:

• státní občanství České republiky;
  • ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu;
  • trestní bezúhonnost a způsobilost k právním úkonům;
  • platné osvědčení fyzické osoby Národního bezpečnostního úřadu pro stupeň utajení “TAJNÉ” nebo “PŘÍSNĚ TAJNÉ”.

Přihlášky k přijímacímu řízení do Diplomatické akademie MZV ČR se přijímají do 29. března 2013.

Úplný text vyhlášení výběrového řízení naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí ČR.