25.03.2011, 14:26, Stáří: 13 r.

Výpadek elektronické pošty

Autor: František Zedník, CVT

Dne 25. 3. 2011 od ranních hodin nefunguje elektronická pošta.

Došlo k vážné technické závadě na hlavním antispamovém filtru. Termín pro odstranění závady je na základě smlouvy o maintenance s dodavatelskou firmou 24 hodin.

Současně připravujeme náhradní řešení vlastními silami, které nasadíme v případě, že nebude do soboty 26. 3. 2011, 8:00 závada odstraněna. O aktuálním vývoji situace budeme informovat na Portále UP (portal.upol.cz) nejpozději 26. 3. 2011 ve 12:00.

Pošta se na ostatních serverech frontuje a po vyřešení problému bude postupně doručována. Ke ztrátě dat nedojde.