20.11.2015, 14:41, Stáří: 8 r.

Vyšehradské stipendium - Visegrad Scholarship Program - VSP

Autor: -sb-

Rádi bychom Vás informovali o nabídce Vyšehradských stipendií (Visegrad Scholarship Program - VSP) pro magisterské, doktorandské a jiné postgraduální studium (studijní nebo výzkumný projekt po magisterském studiu).

Stipendia jsou ve výši 2 300 eur / semestr, navíc přijímající organizace získá 1 500 eur / semestr.

GSP je určen pro studenty ze zemí V4 (Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovenská republika) na studium / výzkum v délce 1 nebo 2 semestry (5 nebo 10 měsíců) v jiné zemi V4, v zemích západního Balkánu (Albánie, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Makedonie, Srbsko, Kosova), nebo státech Východního partnerství EU (Bělorusko, Gruzie, Moldavsko, Ukrajina, Arménie, Ázerbájdžán).

Všechny potřebné informace o GSP lze nalézt na webové stránce: visegradfund.org/scholarships/visegrad-scholarship-program/