05.06.2014, 14:08, Stáří: 10 r.

Výzva k předložení projektu na veletrh Europe Refresh v Bruselu

Autor: -sb-

Veletrh se uskuteční od 3. 10. do 5. 10. 2014 v Les Halles de Schaerbeek v Bruselu. Veletrh je příležitostí financovat svůj projekt a prezentovat jej veřejnosti. Europe Refresh je otevřen všem občanům EU, kteří mají kreativní projekt a rádi by ho zviditelnili a získali na něj finanční podporu.

Na webových stránkách KissKissBankBank jsou zveřejněné kategorie projektů, se kterými se jejich tvůrci mohou přihlásit na veletrh: sport, aplikace, architektura, umění, knihy a publicistika, design, ekologie, žurnalistika, fotografie a jiné. Porota složená z vedení Les Halles, KissKissBankBank a partnerů akce vybere z předložených projektů až 40, které budou představeny přímo na veletrhu. Vedoucí projektů budou mít šanci představit svůj projekt návštěvníkům veletrhu. Událost dále doplní přednášky, setkání, debaty a workshopy ve stejném duchu jako navrhované projekty.

Kontakt:
Emmanuelle Nizou
email: emmanuelle.nizou@halles.be
tel.: +32 2 227 59 60

Termín zaslání přihlášek je do 27. 6. 2014. Výběr vítězných projektů bude oznámen 11. 7. 2014.

Podrobnosti naleznete na webových stránkách projektu www.halles.be/en/europerefresh/.