17.04.2013, 13:40, Stáří: 11 r.

Workshop pro akademické pracovníky FF UP: Teaching in Higher Education: A Key Skills Training Course

Začínáte jako doktorand(ka) s výukou na univerzitě? Nebo se chcete nechat inspirovat novým trendy vedení Vašich kurzů?  Zveme Vás na třídenní intenzivní workshop Teaching in Higher Education: A Key Skills Training Course, který povede ředitel Curriculum Resource Center na Středoevropské univerzitě v Budapešti (CEU) Matyas Szabo.

Cílem workshopu je představit nové přístupy k tvorbě a vedení výuky kurzů na univerzitě. Kurz hledá odpovědi na otázky: co je přístup orientovaný na studenta, jaké jsou faktory ovlivňující tvorbu obsahu kurzu, jaké jsou trendy v hodnocení studentů atd.

Workshop bude rozdělen do tří oblastí:

1. “From teaching to learning” –  new trends of teaching in higher education
  2. Course design
  3. Students’ Assessment

Termíny kurzu:

22. 5. 2013, 9- 12, 13-16
23. 5. 2013, 9- 12, 13-16
24. 5. 2013, 9-12

Kurz je kreditově ohodnocen pro studenty prvního ročníku doktorského studia.
Zároveň je otevřen všem zájemcům z řad akademických pracovníků FF UP.

V případě zájmu, prosím, pište na adresu dana.hellova@upol.cz do 12. 5. 2013. Těšíme se na Vaši účast.