28.02.2013, 14:18, Stáří: 11 r.

Zajíc Ouško a první sněženka - program pro předškolní děti

Autor: -da-

Ilustrační foto: SXC

Klub předškoláků při Mateřské škole Univerzity Palackého v Olomouci zve zaměstnance a jejich děti ve věku od čtyř let na vzdělávací interaktivní program environmentální výchovy v  Domě dětí a mládeže, motivovaný pohádkovým příběhem o zajíčkovi a sněžence – vyprávění, tematické činnosti a aktivity s ekologickým zaměřením na téma jarní přírody.

Datum a čas konání: středa 27. března 2013 v 9. 30 hodin v Domě dětí a mládeže (třída 17. listopadu)

Vstupné: 25 Kč na dítě Předpokládaná délka představení: 50 minut

V případě zájmu se děti zaměstnanců UP starší 4 let mohou akce zúčastnit společně  s dětmi z MŠUP -  podmínkou je doprovod rodiče, který po dobu trvání akce za své dítě nese plnou odpovědnost. Pedagogové zodpovídají pouze za děti z mateřské školy.

Sraz pro zájemce v 9.15 hodin před Domem dětí a mládeže (tř. 17. listopadu)